průmyslová dávkovací čerpadla
průmyslová dávkovací čerpadla

SORTIMENT

Elektromagnetická dávkovací čerpadla

Pro nenáročné aplikace s výkonem max. 50 l/h volte dávkovací čerpadlo elektromagnetické (solenoidové) membránové PMK s ručním nastavením dávky, dávkovací čerpadlo elektromagnetické (solenoidové) membránové PM plus s nastavením dávky pomocí signálu 4-20 mA nebo pulsů průtokoměru nebo dávkovací čerpadlo elektromagnetické (solenoidové) membránové PMi s řízením průtoku vlastní řídící jednotkou po připojení sondy pH, redox apod. – ideální volba pro rychlou instalaci pomocí hadiček a dodávaného příslušenství.


Elektromotorová dávkovací čerpadla

Pro středně náročné aplikace s výkony max. 1 l/h až max. 1500 l/h dodáváme dávkovací čerpadlo membránové se sacím pohybem pružinou OBL řada M s velmi příznivým poměrem cena/výkon. V případě potřeby vyšších pracovních tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny je možno zvolit dávkovací čerpadlo pístové se sacím pohybem pružinou OBL řada R s max. 0,8 l/h až max. 300 l/h.
Pro více náročné aplikace s potřebou výkonu od max. 1,2 l/h až max. 5500 l/h v kombinaci s potřebou vyšších tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny nabízíme dávkovací čerpadlo pístové se sacím pohybem pohonem OBL řada L   (vyhovuje standardu American Petroleum Institute API-675).


Průmyslová dávkovací čerpadla

Pro velmi náročné aplikace volte dávkovací čerpadla membránová hydraulická se sacím pohybem pohonem OBL řady XRN, XL, L…X9 nebo L…MMX s životností základních dílů min. 30.000 provozních hodin. Řady XL, XLA, XLB, XLC, L-X9 a L-MMX vyhovují standardu American Petroleum Institute API-675.


Peristaltická hadicová čerpadla

Pro čerpání a dávkovaní kapalin pro které není vhodné použít klasické dávkovací čerpadlo se zpětnými ventily dodáváme peristaltická hadicová čerpadla ESPANGO  s rozsahem sortimentu průtoků od 0,1 ml/min. až do 6000 l/h. Výborné řešení pro aplikace bez potřeby vyšších pracovních tlaků a vysoké přesnosti.Náhradní díly pro dávkovací čerpadla

Pokud je již Vaše čerpadlo částečně opotřebené nebo se potřebujete dopředu vybavit – dodáme Vám náhradní díly a údržbové sady náhradních dílů: membrány, písty, těsnění, sady pro opravu zpětných ventilů čerpadel, dávkovací hlavy, pracovní hadičky pro peristaltická čerpadla apod.


Některá čerpadla a příslušenství můžete zakoupit přímo v našem e-shopu IMU service .


Na Vaše dotazy rádi odpovíme – volejte +420603428891 nebo pište na e-mail: info@imu.cz

Zajišťujeme technickou konzultaci a odbornou pomoc pro správnou volbu dávkovacího čerpadla a příslušenství již ve fázi Vašeho projektu. 20 let zkušeností v oboru...
více o návrzích čerpadel a příslušenství
Dodáme Vámi požadované dávkovací čerpadla, příslušenství a náhradní díly přímo do Vaší firmy nebo na místo, které předem určíte (na území České Republiky a Slovenska).
staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky
Na dodávaná čerpadla zajišťujeme odborný servis (po dohodě možno přímo v místě instalace na území ČR a SR – ve většině případů není nutno demontovat čerpadlo)...
více o servisu dávkovacích čerpadel