Dávkování aromat a paliva do dekorativních nábytkových krbů.

nábytkový dekorativní krb

Z novinek souvisejících s aplikací našich peristaltických dávkovacích čerpadel můžeme zmínit projekt týkající se modelu IPCS4 / IPCR6 / IPCR10 pro dávkování alkoholu a aromat v topných systémech a dekorativních krbech.

Specifické použití: dávkování paliva a alkoholu v malých množstvích umožňuje přímé zásobování správným množstvím produktu potřebným pro dokonalé spalování. Je také možné dávkovat aroma přímo do hořáku pro vytvoření originálních vonných efektů.

Peristaltické dávkovací čerpadlo IPCS4 / IPCR6 / IPCR10 se snadno instaluje a je připojeno přímo k systému řízení plamene. Kryt IP55 zaručuje možnost umístění i v oddělených technických místnostech, což umožňuje maximální flexibilitu designu. Čerpadlo je vybaveno velmi tichým 230V motorem, který umožňuje jeho použití přímo u krbu.

Peristaltické čerpadlo musí mít tyto hlavní vlastnosti: snížený průtok (i několik ml/min), napájení 230 V, výstupní tlak až 5 bar, odolnost pracovní hadičky vůči uhlovodíkům, alkoholu, aromatům a jiným hořlavým produktům, malé rozměry, robustnost, spolehlivost, nenáročnou údržbu a nízkou cenu.

Nábytkový dekorativní krb (krb na biolíh): https://cs.wikipedia.org/wiki/Bio_krb

Řada peristaltických čerpadel IPCS4 / IPCR6 / IPCR10 odpovídá následujícím charakteristikám:

  • průtok peristaltického čerpadla IPCS4 je fixní a ve výrobě je kalibrován dle požadavků zákazníka nebo dle potřeb
  • průtok čerpadel IPCR6 a IPCR10 je řiditelný vestavěným potenciometrem
  • na přání je možné čerpadlo vybavit systémem časovaného vstřikování nastavitelným uživatelem
  • standardní motory jsou 230 Vac
  • peristaltická čerpadla jsou dokonale samonasávací až do výšky 2 metrů
  • výtlačný tlak lze zvýšit na přání až na 5 barů
  • pracovní hadičky pro peristaltická čerpadla řady Teknoprene TPV (SANTOPRENE/MARPRENE/NORPRENE/PHARMED/TYGON) použité na těchto modelech mají vynikající odolnost vůči chemikáliím a uhlovodíkům. Pro zvláště agresivní produkty lze použít vysoce odolné trubky, jako je Teknoprene HCR/FKM/TWIN.
  • peristaltické čerpadlo nabízí vysokou cenovou konkurenceschopnost

dekorativní nábytkový krb