OBL blackline
OBL blackline
SKVĚLÝ POMĚR CENA / VÝKON !
průmyslová dávkovací čerpadla
SPOLEHLIVOST - ROBUSTNOST
PRŮMYSLOVÁ DÁVKOVACÍ ČERPADLA
elektromagnetická dávkovací čerpadla
ŘEŠENÍ PRO MALÉ PRŮTOKY
ELEKTROMAGNETICKÁ ČERPADLA
Zajišťujeme technickou konzultaci a odbornou pomoc pro správnou volbu dávkovacího čerpadla a příslušenství již ve fázi Vašeho projektu. 20 let zkušeností v oboru...
více o návrzích čerpadel a příslušenství
Dodáme Vámi požadované dávkovací čerpadla, příslušenství a náhradní díly přímo do Vaší firmy nebo na místo, které předem určíte (na území České Republiky a Slovenska).
staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky
Na námi dodávaná čerpadla zajišťujeme odborný servis (po předchozí dohodě možno přímo v místě instalace na území ČR a SR – ve většině případů není nutno demontovat čerpadlo)...
více o servisu dávkovacích čerpadel

SORTIMENT

Elektromagnetická dávkovací čerpadla

Pro nenáročné aplikace s výkonem max. 50 l/h volte dávkovací čerpadla elektromagnetická (solenoidová) membránová PMK, PMplus nebo PMi.


Elektromotorová dávkovací čerpadla

Pro středně náročné aplikace s výkony max. 1 l/h až max. 660 l/h dodáváme dávkovací čerpadla membránová mechanická se sacím pohybem pružinou řady M . V případě potřeby vyšších pracovních tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny je možno zvolit dávkovací čerpadla pístová se sacím pohybem pružinou řady R s max. 0,8 l/h až max. 300 l/h.
Pro více náročné aplikace s potřebou výkonu od max. 1,2 l/h až max. 5500 l/h v kombinaci s potřebou vyšších tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny nabízíme dávkovací čerpadla pístová se sacím pohybem pohonem řady L.


Průmyslová dávkovací čerpadla

Pro velmi náročné aplikace volte dávkovací čerpadla membránová hydraulická se sacím pohybem pohonem řady XRN, XL, L…X9 nebo L…MMX s životností základních dílů min. 30.000 provozních hodin.


Peristaltická (hadicová) čerpadla

Pro čerpání a dávkovaní kapalin pro které není možno použít klasické dávkovací čerpadlo se zpětnými ventily dodáváme peristaltická čerpadla.


Příslušenství dávkovacích čerpadel

Součástí návrhu a dodávky můžou být doplňky a příslušenství dávkovacích čerpadel.


Náhradní díly pro dávkovací čerpadla

Pokud je již Vaše čerpadlo částečně opotřebené nebo se potřebujete dopředu vybavit – dodáme Vám náhradní díly a údržbové sady náhradních dílů.


Na Vaše dotazy rádi odpovíme – volejte +420603428891 nebo pište na e-mail: info@imu.cz