Sortiment

Pro nenáročné aplikace s výkonem max. 50 l/h volte dávkovací čerpadla elektromagnetická (solenoidová) membránová PMK, PMplus nebo PMi.

Pro středně náročné aplikace s výkony max. 1 l/h až max. 520 l/h volte dávkovací čerpadla membránová mechanická se sacím pohybem pružinou řady M s životností patentované membrány min. 5000 provozních hodin. V případě potřeby vyšších pracovních tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny volte dávkovací čerpadla pístová se sacím pohybem pružinou řady R s max. 0,8 l/h až max. 620 l/h.

Pro středně náročné a náročné aplikace s potřebou výkonu od max. 1,2 l/h až max. 5500 l/h v kombinaci s potřebou vyšších tlaků a/nebo vyšší teploty kapaliny volte dávkovací čerpadla pístová se sacím pohybem pohonem řady L.

Pro velmi náročné aplikace volte dávkovací čerpadla membránová hydraulická se sacím pohybem pohonem řady XRN, XL, L…X9 nebo L…MMX s životností základních dílů min. 30.000 provozních hodin.

Pokud váháte, které z čerpadel je nejvhodnější – volejte +420 603428891 nebo pište na e-mail uvedený na stránce kontakt.

elektromagnetické dávkovací čerpadlo membránové mechanické dávkovací čerpadlo dávkovací čerpadlo hydraulické dávkovací čerpadlo membránové hydraulické dávkovací čerpadlo membránové hydraulické armatury pro nerezové nádrže čerpadlo peristaltické